ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ

Нові цікавинки

  Історія парасольки

  Ти любиш ходити під парасолькою і слухати, як стукають краплі дощу? Я дуже. А адже був час, коли зонт захищав тільки від сонця. У цьому оповіданні я розповім тобі, як почалася історію парасольки.
  Історія появи парасольки невідома, але залишилася красива легенда. У ній гов
  Читати усе...

  Історія ґудзиків

  Історія ґудзики почалася сімсот років тому. Але імені людини, який її придумав, історія не зберегла. Цікаво, що жінки по початку абсолютно ігнорували цей винахід і продовжували користуватися шпильками, ґудзики цікавили тільки чоловіків.
  Так як в ті часи чоловічий одяг
  Читати усе...

  Історія феєрверку.

  Важко уявити велике свято без яскравих вогнів феєрверку. Виявляється, це дуже давня традиція. Багато народів намагалися прикрашати свої свята різнокольоровими вогнями.
  Історія феєрверку почалася в Стародавній Греції. Греки користувалися «грецьким вогнем», виготовле
  Читати усе...

  Що робити, якщо застряг у ліфті?

  Напевно, з кожним хоч раз таке траплялося: їдеш спокійно собі в ліфті, а він раз - і встав незрозуміло де.
  Тиснеш на кнопки - а він ні туди ні сюди.
  Деякі діти дуже лякаються: кабіна ліфта маленька і тісна. Здається, що повітря може закінчитися, і вони задихнуться.
  Це
  Читати усе...
  Історія зубної щітки

  Щоранку ми біжимо чистити зуби. Здавалося б, зубна щітка - звичайнісінька річ на світі. Однак саме її назвали найбільшим винаходом людства, навіть більш важливим, ніж автомобіль або комп'ютер.
  Першим подобою зубної щітки користувалися стародавні люди. Це був пучок трави
  Читати усе...

  Незвичайний дощ.

  Потрапляти під дощ, особливо холодний, не завжди приємно. Але бувають ситуації і гірше. Уявіть, що на тебе можуть падати не краплі дощу, а ... тварини і комахи. Такі незвичайні дощі йдуть в різних куточках планети, лякаючи очевидців раптовими «викидами» жаб, змій і риб.
  Нап
  Читати усе...

  Історія праски.

  Добре виглядати хочеться всім, навіть нашим далеким предкам. Тому в усі часи існували пристосування, які зараз замінив праска.
  Історія праски почалася дуже давно. Спочатку для розгладження одягу використовували плоский камінь. Вологий одяг, придавлений таким «праскою
  Читати усе...

  Безпека при запуску феєрверків

  Як весело в Новий рік! Виблискують феєрверки, вогненним фонтаном розсипається бенгальський вогонь. Але, на жаль, завжди знаходяться хлопці, які в цей час потрапляють до лікарні. А все тому, що вони не дотримуються елементарних правил безпеки.
  Навіть бенгальський вогонь
  Читати усе...
  Дід Мороз в місті Великий Устюг

  Всі ми в Новорічну ніч чекаємо подарунків від Діда Мороза. А ось цікаво, а як Дід Мороз дізнається про наші бажання? І взагалі, де він живе і де зберігає подарунки? Дід Мороз живе в місті Великий Устюг.
  Будинок Діда Мороза знаходиться в сосновому бору недалеко від міста Ве
  Читати усе...

  Які бувають сніжинки?

  У снігопад мільйони сніжинок падають на землю, і до сих пір не вдалося знайти двох однакових. Так як же виходить це крихке диво? З цієї розповіді ти дізнаєшся які бувають сніжинки.
  Основа для формування сніжинки - її крихітне ядро - це крижані порошинки в хмарах. Спочатку
  Читати усе...

  Колір наших очей

  Око - це один з найбільш чудових органів нашого тіла. Він являє собою щось на зразок фотокамери, з регульованим отвором для того, щоб впускати світло, з лінзою-кришталиком, який фокусує світлові хвилі, щоб вийшов зоровий образ, з чутливої плівкою, на якій ці образи вкарбовуют
  Читати усе...

  Техніка безпеки на кухні

  Давай відправимося в одне з найцікавіших місць твого будинку - кухню. Там бабуся або мама, навколо все блищить і приманює приємними запахами, щось булькає ... Це тобі тільки здається, що ти тут все знаєш і все цілком зазвичай. Насправді кухня таїть в собі безліч небезпек. А так
  Читати усе...