ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Дід Мороз в місті Великий Устюг
Дід Мороз в місті Великий Устюг
Будинок Діда Мороза
Всі ми в Новорічну ніч чекаємо подарунків від Діда Мороза. А ось цікаво, а як Дід Мороз дізнається про наші бажання? І взагалі, де він живе і де зберігає подарунки? Дід Мороз живе в місті Великий Устюг.
Будинок Діда Мороза знаходиться в сосновому бору недалеко від міста Великий Устюг. Це навіть не будинок, а писаний терем, весь розцвічений вогнями. У ньому 12 кімнат. В одній, наприклад, зберігаються наряди Діда Мороза. Це і шуби, і літні каптани, і навіть спортивний лижний костюм.
Найбільша кімната - кімната бажань. У ній гості сідають на трон Діда Мороза і під звук дзвіночка загадують бажання.Еще в теремі є ліжко з периною зі збитих сніжинок, покривало зі сніговими візерунками і 8 подушок - від великої до маленької. 7 подушок - на сім днів тижня, а 8-я лежить окремо - так як вона святкова. На неї Дід Мороз лягає перед святом на 1-2 хвилини, щоб дізнатися побажання дітей.
Але найкраще, звичайно, не чекати, коли бажання присниться Дідові Морозу, а послати йому листа. У ньому треба написати своє ім'я, описати, що хорошого ти зробив в році, що минає, і потім, що хотів би отримати в подарунок. Всім дуже цікаво, де Дід Мороз зберігає подарунки для дітей. Але цього ніхто не знає. Це таємниця за сімома печатками.
У самому місті Великий Устюг знаходиться Пошта Діда Мороза - казкове поштове відділення, що приймає всю його численну переписку. Щорічно на адресу Діда Мороза приходить близько 700 тисяч листів. На жаль, багато ще не знають його поштової адреси, але листи доходять і по одному запису в адресному рядку "Дідові Морозу».
В кінці грудня Дід Мороз в місті Великий Устюг залишає свій будинок і прямує до кожного окремого міста, щоб запалити свою першу новорічну ялинку. А в Новий рік він приходить в кожен дом.Только його треба дуже-дуже чекати!Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: