ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Безпека в лісі
Безпека в лісі
Осінь
Ось і осінь. Як же здорово тепер відправитися в ліс на прогулянку або піти з друзями в похід. Скільки всього цікавого! Можна побачити різні дерева, трави, квіти, послухати спів птахів ... Але будь обережний! Хижих тварин ти навряд чи зустрінеш. Вони тримаються подалі від місць, де живуть люди. Але є крихітні комахи, які можуть доставити величезні неприємності. І головне - в лісі легко заблукати. Тому, щоб від походу в ліс у тебе залишилися тільки приємні спогади - пам'ятай кілька важливих правил.
1. Захиститися від укусів комарів і кліщів не так вже й складно. По-перше, одягай закритий одяг. Ніяких майок, топіків і шльопанців! Ідеальний одяг для лісу - штани, сорочка з довгим рукавом, головний убір, кеди або кросівки. По-друге - є спеціальні засоби для відлякування комах. Спеціальні креми і спреї потрібно купити заздалегідь в аптеці.
2. Перед тим як відправитися в ліс, повідом дорослим, куди ти йдеш і як надовго. Це одне з основних правил, яке діє щодо будь-якого походу в будь-якому складі. Якщо до призначеного часу ти не повернешся, тебе обов'язково почнуть шукати. Пам'ятай про це.
3. Якщо ти зрозумів, що заблукав - зупинись і заспокойся. Кращий спосіб для цього - обійняти дерево. Згадай, де і як ти ходив. Не виключено, що переставши нервово метатися і хрустіти листям і гілками під ногами, ти почуєш рятівні звуки, що свідчать про близькість людей. Спробуй гучним криком привернути до себе увагу. Якщо ніхто не відповів, залишайся на одному місці. Будь впевнений: допомога вже близько.
4. Найстрашніший ворог лісу - пожежа. Тому не можна розводити багаття в пожежонебезпечний період, а так само в вітряну погоду. І ніколи не залишай без нагляду багаття. Йдучи, його обов'язково потрібно згасити: залити водою або засипати землею.
5. Дбайливо стався до лісу.
- не розоряй пташині гнізда, мурашники, не знищуй бабок і метеликів
- не бери дитинчат тварин додому
- не рви без міри квітів
- не бий стекол
6. Ніколи не залишай в лісі ніякого сміття. Його потрібно забрати з собою і викинути в контейнер в місті. Якщо немає можливості забрати сміття, тоді його потрібно закопати.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: