ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Опік - одна з найнеприємніших травм
Опік - одна з найнеприємніших травм
Опік
Опік - одна з найнеприємніших травм. Сильно болить і досить довго заживає. Після них часто залишаються шрами. Наше тіло заліковує опіки з великими труднощами, ніж рани. Я тобі розповім, що потрібно робити при опіку.
А іноді опіки бувають просто небезпечні для життя. Наприклад, якщо перекинути на себе каструлю з киплячим жирним супом. Ось чому треба бути обережним на кухні і взагалі там, де є дуже гарячі рідини.
Дуже небезпечно вилити на себе суп, підливу, чай з вершками. Ще гірше, якщо ти в цей момент був тепло одягнений, наприклад, в вовняний светр. Одяг як термос утримує жар, жирова плівка теж. Виходить, що опік тривати не мить, як у випадку з праскою, а довше, і пошкоджує шкіру все сильніше. Пам'ятай: у таких випадках все вирішує швидкість.

Що потрібно робити при опіку
Не гай голови! Перше, що потрібно зробити, - ЗНЯТИ ОДЯГ. Неважливо, чи є навколо люди. Неважливо, як ти будеш виглядати. Якщо не хочеш потім лікуватися довгі місяці - миттєво зриває з себе все, що закриває місце опіку. І швидко - під холодний душ, під кран, в замет, важливо якомога швидше охолодити обпечене місце.
Після декількох хвилин в холодній воді можна вискочити на секундочку - взяти телефон. І відразу назад! Якомога швидше подзвони батькам.

Пам'ятай: якщо обпечена частина тіла, яка за розміром приблизно з долоню або більше, без лікаря не обійтися. Потрібно якнайшвидше потрапити в лікарню!
Дуже сильно нагріваються рідини в мікрохвильовій печі. Витягнуте звідти бульйон або начинка в млинці можуть бути такими гарячими, що і уявити собі неможливо! НІКОЛИ не ковтай і не відкушуй то, що розігріте в мікрохвильовій печі, поки обережно не спробуєш чуть-чуть.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: