ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Безпечний інтернет для дітей
Безпечний інтернет для дітей
Безпечний інтернет для дітей
Правило 1
Нізащо не розкривай свої особисті дані. Буває так, що сайт вимагає введення твого імені. У цьому випадку просто необхідно придумати собі псевдонім (інше ім'я). Ніколи не заповнюй рядки, де потрібно ввести свою особисту інформацію: адреса, прізвище, дату народження, телефон, прізвища та друзів, їх координати адже переглянути їх може кожен. А цього цілком достатньо для того, щоб дізнатися про твою родину і рівні вашого добробуту. Цим можуть скористатися злодії і шахраї не тільки в Віртуальне, а й реальному житті.
Правило 2
Якщо ти раптом хочеш зустрітися з «інтернет-іншому» в реальному житті - обов'язково повідом про це батькам. Не завжди буває так, що «друзі» в інтернеті, нам знайомі в реальному житті. І якщо раптом твій новий знайомий пропонує тобі зустрітися, порадься з батьками. В інтернеті людина може бути зовсім не тим, за кого себе видає, і в підсумку нібито дванадцятирічна дівчинка виявляється сорокарічним Дядечко, який може тебе образити.
Правило 3
Намагайся відвідувати тільки ті сторінки інтернету, які тобі радять батьки. Вони - люди дорослі і краще знають, що таке добре і що таке погано. А, крім того, вони нас дуже люблять і ніколи поганого не порадять. Нам часто хочеться дорослості і самостійності. Чи не пручатися!
Правило 4
У мережі ти можеш опинитися на шкідливих сторінках із зовсім не дитячим змістом. Розкажи про це батькам, якщо тебе щось стривожило або збентежило. Практично будь-який «клік» по цікавою, потрібною чи корисною посиланням може привести до переходу на сайт, що пропонує безкоштовно завантажувати і переглядати «дорослі сторінки».
Правило 5
Ніколи без відома дорослих не відправляй СМС, щоб отримати інформацію з інтернету. Іноді спливає віконце - дуже яскраве, навіть миготливе, приблизно з такими словами: «Тільки сьогодні - унікальний шанс - бери участь та вигравай!» Заманливо, правда? Ти щёлкаешь на нього і тут повідомлення: «Для того, щоб взяти участь в розіграші тобі необхідно надіслати СМС!» Зупинись! Ні в якому разі не роби цього без відома дорослих, адже це можуть бути шахраї. І одна, здавалося б, нешкідлива СМС-ка може коштувати тобі великих грошей.
Не забувай, що інтернет - це не головне захоплення в житті. Крім нього у тебе повинні бути улюблені книги, заняття спортом і прогулянки з друзями на свіжому повітрі!Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: