ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Що викликає наші сни?
Що викликає наші сни?
Спляча дитина
Почнемо з того, що не є причиною наших снів. Наші сни не приходять з «іншого світу». Це не послання від якогось зовнішнього джерела. Вони не є поглядом у майбутнє, тобто нічого не пророкують.
Всі наші сни якимось чином пов'язані з нашими емоціями, страхами, пристрасними бажаннями, потребами, спогадами. Але щось ззовні (із зовнішнього світу) може вплинути на них. Якщо людина голодна, втомився або замерз, сни можуть містити це почуття. Якщо ковдру зісковзнула з вашої ліжка, ви можете побачити уві сні, що перебуваєте на айсбергу. Події, які, як ви знаєте, повинні відбутися у вас сьогодні, можуть відбитися в вашому нічному сні напередодні.
Отже, зміст вашого сну може бути результатом чогось, що впливає на вас в цей час (вам холодно, пролунав якийсь шум, ви відчуваєте незручність і т.д.). Сон також може бути пов'язаний з вашими минулими переживаннями або тими бажаннями і інтересами, які у вас є зараз. Ось чому, напевно, малюки бачать уві сні чарівників і фей, діти старшого віку - шкільні іспити, голодні люди - їжу, нудьгуючі по дому солдати - свої сім'ї, а в'язні - свободу.
Розповімо про один експеримент, який показує, як те, що відбувається, поки ви спите, змішавшись з вашими бажаннями чи потребами, може втілитися в вашому сні. Сплячій людині терли руку шматочком гігроскопічної вати, а він в цей час бачив уві сні, що знаходиться в госпіталі, кохана дівчина відвідала його, села біля ліжка і гладить йому руку!
Є люди, яких називають психоаналітиками, спеціально вивчають, чому ми бачимо сни, що вони означають, що нам сниться. Їх тлумачення цих питань не всіма приймається, але все ж становить певний інтерес. Вони вважають, що сни є виразом нездійснених бажань, нездійснених надій. Іншими словами, сон - це спосіб здійснити ваше бажання.
За цією теорією, під час сну сплять також і стримуючі фактори. Ми можемо вільно висловлювати або відчувати те, чого ми хочемо насправді. І робимо це уві сні, даючи, таким чином, вихід нашим бажанням, про багатьох з яких навіть і не підозрювали!Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: