ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Корали - Цікаві факти.
Корали - Цікаві факти.
Корали
Всього в світі налічується більше 6 тис видів коралів.
Для їх зростання їм потрібні повноцінні умови: достатня солоність води, прозорість, теплота і багато їжі. Саме тому коралові рифи живуть у водах Тихого і Атлантичного океанів.
Цікаво, що в Світовому океані територія коралових рифів налічує близько 27 млн. Кв. км.
Великий Бар'єрний риф вважається одним з найбільших створінь цих підводних наростів. Простягається такий біля Австралії.
Запаси вапна завдяки коралових рифів майже невичерпні. Деякі території таких рифів настільки великі, що повноправно можуть називатися кораловими островами.
Місцеве населення використовує корали для виробництва біжутерії. Так само корали використовують як будівельний матеріал, полірування металевих поверхонь і виробництва лікарських препаратів.
Якщо людина пошкодитися про кораловий бар'єр, то шкіра буде дуже довго гоїтися. На місці рани може з'явитися навіть нагноєння, незалежно від того, отруйний корал чи ні.
У коралів є спеціальні клітини, призначені для захисту. У момент небезпеки випускають отруту.
У індусів було повір'я, згідно з яким червоні корали повинні були носити тільки чоловіки, а білі - лише жінки. Вважалося, що саме ці кольори є якоюсь символікою одного і іншої статі і в разі "неправильної шкарпетки" кожен з них набувати рис характеру протилежності. На скільки це вірно - невідомо.
Сьогодні мало хто з чоловіків носить вироби з коралів. Ну а жінки собі дозволяють будь-яку колірну гамму і червоний в тому числі. Мабуть, саме через це у нас і процвітає емансипація.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код:                                   
автор: ІванкаКоментар
інформація дуже допомогла

автор: выкаКоментар
дякую.