ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Що означає блакитна кров
Що означає блакитна кров
Інтелігенція
повна версія


Іноді можна почути такий вислів як «Блакитна кров». Що ж воно означає? Виявляється, його використовували до тих людей, які мають давнє коріння і відносяться до знаті. Зазвичай так називають людей з вищого світу, які мають безпосереднє відношення до царським особам. Однак згідно з деякими історичними даними, вважається, що цей вислів вперше з'явилося в Іспанській імперії в стані аристократів. Це були люди, які не утрудняли себе фізичною працею, а частіше вели більш дозвільний спосіб буття - прогулянки, звані вечори. Вони рідко знаходилися під відкритим сонцем, їх шкіра залишалася білосніжною і крізь неї просвічувалися кров'яні судини блакитного кольору. Еліта цим дуже пишалася. Згодом цей вислів став використовуватися і в інших країнах.
Однак існує й інша версія - наукова. Виявляється, що у деяких людей склад крові відрізняється від більшості. В їх крові міститься мідь в великій кількості, яка робить кров синюватого відтінку. Вважається, що володарі такого типу крові, а їх дуже мало на планеті, мають краще здоров'я. Їх кров має хорошу згортання і краще переносить, ніж у звичайних людей, необхідні речовини по судинах.
До речі, деякі представники тваринного світу, такі як восьминоги, павуки, річкові раки і скорпіони, також є власниками блакитної крові.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код:                                   
автор: ГостьКоментар
рппгш