ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Цікаве про морських зірках
Цікаве про морських зірках
Морська зірка
повна версія


Світ океану завжди таїть в собі загадку, однією з яких є морська зірка.
Назва «зірка» істота отримало від одного зі своїх видів, проте морські тварини бувають не тільки звездоподобними, але округлими, мати форму сонця або багатопроменеву. Морські зірки дивні, у них зовсім немає мізків і крові. Замість цього за їх судинах механічним шляхом циркулює морська вода. У цих істот відмінна травна система.
Ще один цікавий, але малоприємний факт - морські зірки при відсутності достатньої кількості корму, здатні поїдати невеликі особини свого ж виду. Не дивлячись на свій привабливий вигляд, ці істоти все ж хижаки, у яких 2-а шлунка, причому вони можуть його отримувати назовні. До такого способу вони вдаються, коли необхідно переварити їжу.
Дивно, що у зірки немає мозку, але є очі і розташовані вони на кінчиках рук (щупалець). Причому очі за своєю структурою нагадують органи зору ракоподібних і членистоногих. Ще однією загадкою є факт того, що деякі істоти можуть змінювати стать. Ця здатність залежить від декількох факторів - якості води, необхідність розмноження або від кількості їжі.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: