ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Що робити, якщо застряг у ліфті?
Що робити, якщо застряг у ліфті
Ліфт
Напевно, з кожним хоч раз таке траплялося: їдеш спокійно собі в ліфті, а він раз - і встав незрозуміло де.
Тиснеш на кнопки - а він ні туди ні сюди.
Деякі діти дуже лякаються: кабіна ліфта маленька і тісна. Здається, що повітря може закінчитися, і вони задихнуться.
Це вони даремно. Кабіна маленька, але в ній є щілини з усіх боків для вентиляції. А в шахті ліфта повітря багато, і вона постійно провітрюється, тому задихнутися в ліфті неможливо.
Щоб вибратися із застряглого ліфта, треба, щоб зовні хтось тобі допоміг. Для цього диспетчер, який стежить за роботою ліфтів, повинен дізнатися, що трапилося. Тоді він надішле ремонтну бригаду, яка швиденько тебе визволить.
Подивися уважно на панель диспетчера. Там повинна бути кнопка «Виклик диспетчера» або просто «Виклик». Або малюнок дзвіночка. Натисни на неї і, не відпускаючи, скажи що-небудь. Тобі повинен відповісти диспетчер. Якщо у тебе є телефон - подзвони батькам. Тоді диспетчеру подзвонять батьки.
Ніколи не можна псувати кнопки ліфта, плавити їх запальничкою або залепліваются жуйкою. А раптом з-за цього хтось не зможе повідомити, що застряг?
Ні в якому разі не намагайся сам розсунути двері і вилізти. Це смертельно небезпечно! Якщо раптом у цей самий момент ліфт рушить з місця, тебе просто розчавить!
Іноді буває, що вимикають світло у всьому районі, так що диспетчеру додзвонитися, і ремонтники швидко не прийдуть. Тоді твоє ув'язнення може затягнутися на годину або більше. Тільки не лякайся!
Ну не залишишся ж ти тут жити? Сусідам потрібен ліфт, а ти потрібен своїм батькам. Витягнуть в будь-якому випадку. Повітря є. Тепло і сухо. Нічого не загрожує. У ліфтах не водяться щури, змії, павуки, монстри.
Якщо є телефон - можна пограти, якщо в кабіні темно - співай пісні, повторюй таблицю множення.
Пам'ятай, що по-справжньому страшно в ліфті в двох випадках:
Якщо в будинку пожежа. Дим потягне за шахті, і можна отруїтися. Ліфт в будь-який момент може зупинитися, оскільки вимкнуть струм.
Якщо в ліфт з тобою заходить незнайома людина. Бувають люди, які ображають дітей, і роблять це саме в ліфті. Тому ніколи не сідай в ліфт з незнайомцем.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код:                                   
автор: CecilКоментар
Greetings! Very helpful advice within this article! It is
the little changes which will make the largest changes.
Thanks for sharing! old.lvye.org