ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Маленький саван
Маленький саван

В однієї матері був хлопчик років семи, такий гарненький і милий, що ніхто не міг поглянути на нього, не приголубивши, а для матері він був наймиліший на світі.
Раптом дитина захворіла і Господь покликав його до себе … Мати невтішно по ньому плакала день і ніч.
Але незабаром після того, як хлопчика поховали, він став вночі приходити на ті місця, де він за життя побував; якщо мати плакала, плакав і хлопчик, і з настанням ранку зникав.
Але так як мати не вгамовувалася від плачу, то дитина прийшла до неї одного разу вночі в савані (поховальне вбрання) і з вінком на голові, як був у труну покладений, присів у ногах її ліжка і сказав: "Матінко, та перестань же плакати, а то мені немає спокою в труні, тому що мій саван не просихає від твоїх сліз, а вони на нього прямо падають. " Мати злякалася цих слів і не стала плакати більше.
На наступну ніч хлопчик прийшов знову; він тримав у руці свічечку і сказав матері: "Бачиш, тепер мій саван скоро зовсім обсохне, і мені буде спокійно спати в могилі."
Тоді мати поклала печаль свою на милосердя Боже, стала переносити своє горе спокійно і терпляче і хлопчина не приходив уже до неї більш і спокійно спав на своєму могильному ложі.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: