ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Мужичок на небі
Мужичок на небі

Помер одного разу бідний, чесний мужичок, і постукав він в небесні ворота. А в цей самий час підійшов до них один багатий – пребагатий поміщик, він теж хотів потрапити на небо. Загримів святий Петро ключами, відкрив ворота і впустив багатія; а мужичка, мабуть, і не примітив і зачинив браму. Почув мужичок здалеку, як той вельможа в радощах проводить свій час на небі, як співають там і радіють.
Нарешті все знову затихло, але от загримів святий Петро ключами, відчинив небесні ворота і впустив на небо і мужичка. Думав мужичок, що коли він з'явиться, будуть теж співати і радіти, – але все було тихо. Його прийняли привітно, його теж зустріли ангели, але ніхто не співав. Тоді запитав мужичок святого Петра, чому ніхто йому не співав, як тому багатому вельможі? Видно, і на небесах, як і на землі, все розділено на касти?
І сказав святий Петро:
— Не завидуй йому, тебе вітають, як і всіх інших, і ти насолодишся усіма небесними радощами, як і той багач; але, бач, такі от бідні мужички, як ти, потрапляють на небо кожен день, а такий багатий вельможа за ціле сторіччя лише раз.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: