ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
ЛАБИРИНТЫ
Про блаженну небувалу країну
Про блаженну небувалу країну

У ті блаженні часи пішов я раз і бачу – висить на маленькій шовковій ниточці Рим і Латеран, і біжить безногий чоловік швидше самого жвавого коня, а гострий меч міст навпіл розтинає. Потім бачив я ще осла з срібним носом, біжить він і женеться за двома швидкими зайцями; і стоїть липа така гілляста, і ростуть на ній гарячі оладки. І бачив я худу стару козу, тягла вона на собі цілих сто возів сала і шістдесят возів солі. Ну, що, мало набрехав? Ще бачив я, як плуг орав сам без коней і биків, а однорічна дитина чотири млинових жорна кинула з Регенсбурга до самого Тріра, а з Тріра прямо в Страсбург; а яструб плив через Рейн, – це правда, а то як же він міг би на берег інший перебратися?
І чую я – затіяли риби такий шум між собою, що чути було до самого неба, а мед тік рікою, з глибокої долини на високу гору, – ось вже, що й казати, дивовижні справи! Та ще там два ворона луг косили; і примітив я двох комарів, що міст будували. А два голуби вовка розірвали, двоє хлопців кіз вгору кидали, а дві жаби зерно молотили. Потім я бачив, як дві миші єпископа в сан присвячували, а дві кішки ведмедю язик вирвали. Вдається тоді равлик, вбиває двох диких левів. Тут стоїть цирульник, жінці бороду підстригає, а двоє немовлят матерям замовкнути велять. А ще бачив я двох гончих собак, тягли вони млин з води, а стара шкапа їм каже:
— Так вам і треба.
І стоять у дворі чотири коня і зерно з усіх сил молотять, а дві кози піч топлять, а руда корова хліб в грубку садить. Тут як заспівав півень: "Ку-ку-рі-ку!"
Ось і казці кінець, ку-ку-рі-ку!Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: