ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Усього 1077 віршів
Прикмети про рослинах і тварин


Небезпечно біля блекоти спати - можна не прокинутися. Чисто практичний рада. Адже як вживання блекоти, так і тривале вдихання її запаху може призвести до розладу психіки, галюцинацій, а то й до летального результату.

***

Хто мигдаль любить - той і дружину любить. Коноплі чоловікові любити - бездітному бути. Обидві ці прикмети ґрунтуються на досвіді багаторічного спостереження за тим, як різні продукти харчування впливають на чоловічий організм. Сучасні дослідження підтверджують, що вживання в їжу мигдалю (як і інших горіхів) дійсно може збільшити потенцію, а пристрасть до коноплі (надає на організм людини ще й наркотичну дію) здатне привести до часткової або повної втрати чоловічої сили.

***

Щоб гадюка не вкусила, вирушаючи в ліс, треба покласти у взуття квітка вероніки.Запах вероніки (зміїної трави) дійсно здатний відлякати змій.

***

Знайдений квітка бузку з 5 пелюстками обов'язково треба з'їсти - тоді супроводжуватиме щастя й удача. У народній медицині бузок використовується досить широко - з допомогою відварів з квітів і листя цієї рослини лікують гнійні рани, забиття, ревматизм, подагру, малярію, пропасницю, запальні захворювання нирок і т.д. Тому прийом в їжу квітів бузку в невеликих дозах (адже квіти з 5 пелюстками зустрічаються не так вже часто) дуже корисно для здоров'я.

***