Додати до вибраного
  Головна  Контакти  Гороскопи  Каталог дитячих сайтів  Грайте з задоволенням!  
КОНКУРСИ
 ФОТОгалерея
 Галерея малюнкiв
Головоломки
 Сканворди
 Класичні кросворди
 Японські кросворди
 Судоку
 Судоку-арт
 Судоку-смайл
Подивитися
 Стоп-кадр
 Мультики
 Розмальовки
 Флеш-розмальовки
 Зробити книжку
 Комiкси
 Анiмашки
Послухати
 Аудiо
 Аудіоказки
Почитати
 Вірші
 Казочки
 Загадки
 Лічилки
 Веселі історії
 Анекдоти
 Цікавi заслання
 Кулінарна книга
Пограти
 Флеш - iгри
Готуємося до свята
 Поздоровлення, побажання
 Стiнгазети до свят
Підписка
 Підписатися
на соняшникові НОВИНИ
ЗАГАЛЬНИЙ ГОРОСКОП

ТЕРЕЗИ

24.09-23.10

Стихія: Повітря
Вплив: Венера, Сатурн
Символ: терези, книга
Кольору: голубий, зелений, морської хвилі, пастельні тони
Камені: лазурит, корал, алмаз, сапфір, перли, місячний камінь, кришталь, хризоліт
Метал: бронза
Квіти: календула, троянди, фіалки
Талісман: серце, книга
Щасливий день: п'ятниця, субота
Невдалий день: вівторок, неділя
Сприятливі числа: 2, 5; всі числа, що діляться на 6; 9, 15

Народжені з 24 вересня по 2 жовтня знаходяться під впливом Венери. Вони ніжні, доброзичливі, мрійливі істоти.
Народжені з 3 по 13 жовтня знаходяться під впливом Сатурну – розсудливі, віддають перевагу синиці в руках, чим журавлеві в небі.
Народжені з 14 по 23 жовтня знаходяться під впливом Юпітера. Ці Терези люблять смачно поїсти, чувственні, мають здібності до літератури.

Малий-Терези вже народжується естетом; спокійний і урівноважений, він не виносить дисгармонії довкола себе; йому необхідні спокій, тиша і триваліший, ніж іншим дітям, відпочинок. Особливо не сприймають вони конфлікти між батьками.
Маленькі Терези, як повітря, хочуть бути вільними, люблять світлі приміщення, потребують уваги і в спілкуванні рідко коли самі підвищують голос, видаються всім задоволеними... Але до того моменту, як перед ними виникає необхідність зробити вибір. Ось тоді вони в розгубленості не можуть вирішити, особливо, коли на нього давлять і обмежують в часі. Ось тут дитинча губиться і впадає в прострацію. А ті, що оточують, часто приймають це за прояв упертості. Але ж упертістю Терези не відрізняються.
В стосунках з представниками цього знаку неприпустима грубість! У жодному випадку не можна зачіпати їх відчуття правдивісті – вони завжди приймають сторону тих, що безневинно потерпіли.
У спілкуванні з Терезами легко, вони допитливі, люблять дискусії, їх розум швидкий і логічний. Частіше хваліть їх – Терези просто розквітають в обстановці схвалення і визнання! І, навпаки, в частих стресових ситуаціях вони фізично хворіють.
Терези не люблять пліток; не терплять, коли порушують їх самоту. Самі вони поважають чужу особистість і ніколи не лізуть туди, де їх не просять.

Вже в ранньому дитячому віці у Терезів виявляються артистичні, музичні, художні здібності, а буває, що все одночасно. Вони природжені миролюби і миротворці. І в дорослому житті ці якості дуже згодяться дипломатам, суддям, юристам. Але Терезам підійдуть і спеціальності, пов'язані з модою і розвагами: модельєри, декоратори, продавці предметів мистецтва, антиквари, агенти з продажу книг, театральні агенти...

Терезам потрібно навчитися приймати рішення, спираючись на свої відчуття, і наполягати на їх втіленні; бути відповідальнішими і менш пасивними. А залежність від навколишнього світу заважає прояву вашої оригінальності! Вчіться казати «ні!», більше рухайтеся, наприклад, займайтеся танцями або художньою гімнастикою.

Для Терезів хорошими друзями будуть Овни, Леви, Водолії, Близнюки, важче спілкуватися з Козерогами і Раками.

Що подарувати маленьким Терезам?
Вони – естети за вдачею, для них важливий не сам дарунок, а то, як його піднесуть: в красиво оформлену коробку можна покласти, наприклад, щось з біжутерії. Дівчаток цього знаку порадує і плюшева іграшка, і лялечка в вбранні з мережива, і музична скринька. Для хлопчиків чудовим дарунком буде велосипед, ролики або ж комп'ютерна гра.
ОВЕН    ТЕЛЕЦЬ    БЛИЗНЮКИ    РАК    ЛЕВ    ДІВА    
ТЕРЕЗИ    СКОРПІОН    СТРІЛЕЦЬ    КОЗЕРОГ    ВОДОЛІЙ    РИБИ    
<<<>>>
Велика кулинарна книга
<<<<О>>>>
>>><<<
www.stengazet.net
www.packpacku.net
  Головна  Контакти  Гороскопи  Каталог дитячих сайтів  Грайте з задоволенням!  
Яндекс цитирования