Додати до вибраного
  Головна  Контакти  Гороскопи  Каталог дитячих сайтів  Грайте з задоволенням!  
КОНКУРСИ
 ФОТОгалерея
 Галерея малюнкiв
Головоломки
 Сканворди
 Класичні кросворди
 Японські кросворди
 Судоку
 Судоку-арт
 Судоку-смайл
Подивитися
 Стоп-кадр
 Мультики
 Розмальовки
 Флеш-розмальовки
 Зробити книжку
 Комiкси
 Анiмашки
Послухати
 Аудiо
 Аудіоказки
Почитати
 Вірші
 Казочки
 Загадки
 Лічилки
 Веселі історії
 Анекдоти
 Цікавi заслання
 Кулінарна книга
Пограти
 Флеш - iгри
Готуємося до свята
 Поздоровлення, побажання
 Стiнгазети до свят
Підписка
 Підписатися
на соняшникові НОВИНИ
ЗАГАЛЬНИЙ ГОРОСКОП

ДІВА

24.08-23.09

Стихія: Земля
Вплив: Меркурій
Символ: діва, куб, чан
Кольори: білий, блакитний, фіолетовий, зелений
Камінь: нефрит, сердолік, котяче око, агат, яшма, малахіт, топаз
Метал: олово, мідь
Квіти: айстри, мати-й-мачуха, червоні маки
Талісман: коник, айстра
Щасливий день: середа
Невдалий день: четвер, п'ятниця
Сприятливі числа: 3, 5 (всі числа, що діляться на 5), 6, 12 (всі кратні 12), 20, 27

Народжені з 24 серпня по 2 вересня знаходяться під впливом Сонця. Вони володіють відчуттям гармонії; це спокійні люди, що віддають перевагу сидячому способу життя.
Народжені з 3 по 11 вересня знаходяться під впливом Венери – скритні, соромливі люди.
Народжені з 12 по 23 вересня знаходяться під впливом Меркурія. Скромні, винахідливі люди.

Дитина-Діва поєднує в собі дві, здавалося б, несумісні якості – він швидкий і кмітливий, і одночасно тихий і безшумний. Ось ці полярні якості і визначатимуть все його подальше життя. Діви працелюбні, відповідальні і серйозні, але в той же час не набридливі і приємні в спілкуванні.
Вони дуже соромливі, часто сумніваються в своїй привабливості. Тому не жалійте, хваліть і переконуйте, що вони милі і привабливі. Дівам ці слова додадуть упевненості в собі і в своїх силах.
Ці дітлахи дуже охайні, їх іграшки розкладені по своїх місцях, а в кімнаті порядок і чистота. Для мами така дитина просто подарунок – незалежно від статі і віку, він із задоволенням допомагає їй у всіх домашніх справах, звичайно слухняний, йому не треба щось повторювати двічі. Вони допитливі, дуже люблять читати. Але все ж краще, якщо у дитини цього знака знайдеться час і для спілкування з однолітками, і для прогулянок на свіжому повітрі.
У Діви з раннього віку виробляються певні звички. Вона не любить, коли порушують встановлений розпорядок дня, беруть без дозволу її речі або влазять у її справи. Якщо вона не вважає за потрібне відповідати на запитання – відповіді ви не отримаєте.
Діти-Діви володіють природженим почуттям відповідальності, на них завжди можна покластися, вони з належним розумінням ставляться до домашніх і своїх проблем. Звичайно, ці діти – зразок для наслідування, але чому ж Дів часто називають занудами? Вірно, з-за їх прискіпливості і дріб'язковості; Діва здатна довести вас до білого каленья своїм занудством.
Маленькі Діви дуже люблять піклуватися безпомічними і слабкими: кошенятами, хом'яками, пташками. Вона має потребу в такому спілкуванні з маленьким другом.
Ще одна важлива риса, яка відрізняє Дів від представників інших знаків – будучи маленькими реалістами, вони, мабуть, єдині з дітей, які більш ніж спокійно відносяться до казок.

З Дів виходять гарні ветеринари, лікарі, фармацевти, лінгвісти, оптики, інженери, хіміки, клерки, дизайнери, фермери... Продовжувати можна довго, оскільки якщо Діва береться за роботу, результат завжди позитивний. Діви люблять свою роботу до самозречення.

Милі Діви, не будьте такими занудами! Вам це не йде. Довіряйте своїм почуттям і серцю – воно не обдурить. Більше рухайтеся, займайтеся спортом.

Для Дів хорошими друзями будуть Козероги, Тельці, Скорпіони, Раки, менше – Овни, Стрільці.

Що подарувати маленьким Дівам?
Для Дів бажано, щоб подарунок був акуратно і стильно упакований. Сам дарунок повинен бути практичним. Діви з задоволенням приймуть в цієї якості рюкзачок або сумочку, а якщо в них виявиться кілька відділень, то вкладіть туди безліч дрібних корисностей. Дівчаток можна здивувати куклами-пупспми з комплектом пляшечок, змінних нарядів, гребінців, а хлопчики з радістю займатимуться конструктором.
ОВЕН    ТЕЛЕЦЬ    БЛИЗНЮКИ    РАК    ЛЕВ    ДІВА    
ТЕРЕЗИ    СКОРПІОН    СТРІЛЕЦЬ    КОЗЕРОГ    ВОДОЛІЙ    РИБИ    
<<<>>>
Велика кулинарна книга
<<<<О>>>>
>>><<<
www.stengazet.net
www.packpacku.net
  Головна  Контакти  Гороскопи  Каталог дитячих сайтів  Грайте з задоволенням!  
Яндекс цитирования