Додати до вибраного
  Головна  Контакти  Гороскопи  Каталог дитячих сайтів  Грайте з задоволенням!  
КОНКУРСИ
 ФОТОгалерея
 Галерея малюнкiв
Головоломки
 Сканворди
 Класичні кросворди
 Японські кросворди
 Судоку
 Судоку-арт
 Судоку-смайл
Подивитися
 Стоп-кадр
 Мультики
 Розмальовки
 Флеш-розмальовки
 Зробити книжку
 Комiкси
 Анiмашки
Послухати
 Аудiо
 Аудіоказки
Почитати
 Вірші
 Казочки
 Загадки
 Лічилки
 Веселі історії
 Анекдоти
 Цікавi заслання
 Кулінарна книга
Пограти
 Флеш - iгри
Готуємося до свята
 Поздоровлення, побажання
 Стiнгазети до свят
Підписка
 Підписатися
на соняшникові НОВИНИ
ЗАГАЛЬНИЙ ГОРОСКОП

РАК

22.06-22.07

Стихія: Вода
Вплив: Місяць
Символ: рак, краб, серце
Кольори: білий, блакитний, синій, срібний, салатний
Камені: місячний камінь, смарагд, рубін
Квіти: жимолость, водяні лілії, всі білі квіти, жасмин
Метал: срібло
Талісман: конюшина, серце
Вдалий день: понеділок, четвер
Невдалий день: вівторок, субота
Сприятливі числа: 2 (всі числа, що діляться на 2), 4, 5, 8

Народжені з 22 червня по 1 липня знаходяться під впливом планети Нептун – добрі, пристрасні, чутливі натури, володіють розвиненими художніми здібностями.
Народжені з 2 липня по 11 липня знаходяться під впливом Меркурія – цікаві, іронічні, схильні до комерції люди.
Народжені з 12 по 22 липня знаходяться під впливом Місяця. Це мрійники, чутливі, богемні, здатні до окультних наук.

Рак – самий загадковий знак з усіх знаків Зодіаку тому, що його управитель-Місяць настільки загострює його сприйнятливість і впливає на його душевний світ, що він здається оточуючим дивним і незрозумілим. У цих людей тонка нервова система і добре розвинена інтуїція. І ще в дитячому віці проявляється чутливість і вразливість. Рачки не виносять навіть натяку на агресію по відношенню до них. Душу відкривають рідко, винятково близьким людям. Вони, як раки, ховаються під панциром від проблем, потрясінь, навколишнього світу.
Для малюка-Рака дуже важлива емоційна атмосфера в будинку. Даруйте йому більше любові і ніжності! Хлопчики сильно прив'язуються до матері, і надалі шукають схожу жінку. А дівчата-Раки, як правило, виходять заміж за того, хто сподобається мамі... Раки дуже дбайливо ставляться до своїх батьків, родичів.
Це емоційні, витончені, творчі, артистичні натури, великі фантазери. Причому зазвичай складно визначити, де закінчується правда і починається вигадка. Розповідаючи про повсякденні події, вони так прикрашають їх, що інші діти часто обзивають їх брехунами. Але це не брехня, а всього лише фантазії. Часто діти цього знаку мають вигаданих, створених їх уявою за власним образом і подобою, друзів. Вони настільки захоплюються подібної грою, що починають розповідати батькам, чим займаються і про що думають «друзі». І взагалі вони люблять довго грати на самоті, обожнюють природу і тварин.
У школі ці дітлахи навчаються дуже добре, виявляють особливий інтерес до історії, відмінно пам'ятають усі дати і події. У них гарна пам'ять і сильний інтелект. Багато хто з представників цього знака згодом стають фотохудожниками, акторами, музикантами і представниками інших творчих професій. З них виходять гарні викладачі, дитячі психологи, лікарі, власники та керівники ресторанів та магазинів, садівники.

Раку потрібно позбуватися страхів та ілюзій, не лякайтеся світу – він не кусається!

Раки – єдиний знак Зодіаку, який здатний знайти спільну мову з усіма представниками оного, але кращими друзями будуть Скорпіони, Діви, Козероги, Риби.

Що подарувати Рачкам?
Маленький Рак дуже прив'язаний до домашнього вогнища, затишку, тому гарним подарунком для нього будуть, наприклад, м'які домашні капці або теплі рукавички, всередину яких можна покласти різних дрібниць або солодощів (але так, щоб не розтанули).
Малюк-Рак з радістю прийме за подарунок книгу казок, а для тих, хто постарше, можна вибрати твір або фільм в стилі фентазі.
Діти цього знаку – великі сластьони, так що потіште свого малюка його улюбленими тістечками, цукерками, накрийте святковий стіл з його улюбленими стравами.
ОВЕН    ТЕЛЕЦЬ    БЛИЗНЮКИ    РАК    ЛЕВ    ДІВА    
ТЕРЕЗИ    СКОРПІОН    СТРІЛЕЦЬ    КОЗЕРОГ    ВОДОЛІЙ    РИБИ    
<<<>>>
Велика кулинарна книга
<<<<О>>>>
>>><<<
www.stengazet.net
www.packpacku.net
  Головна  Контакти  Гороскопи  Каталог дитячих сайтів  Грайте з задоволенням!  
Яндекс цитирования