Додати до вибраного
  Головна  Контакти  Гороскопи  Каталог дитячих сайтів  Грайте з задоволенням!  
КОНКУРСИ
 ФОТОгалерея
 Галерея малюнкiв
Головоломки
 Сканворди
 Класичні кросворди
 Японські кросворди
 Судоку
 Судоку-арт
 Судоку-смайл
Подивитися
 Стоп-кадр
 Мультики
 Розмальовки
 Флеш-розмальовки
 Зробити книжку
 Комiкси
 Анiмашки
Послухати
 Аудiо
 Аудіоказки
Почитати
 Вірші
 Казочки
 Загадки
 Лічилки
 Веселі історії
 Анекдоти
 Цікавi заслання
 Кулінарна книга
Пограти
 Флеш - iгри
Готуємося до свята
 Поздоровлення, побажання
 Стiнгазети до свят
Підписка
 Підписатися
на соняшникові НОВИНИ
ЗАГАЛЬНИЙ ГОРОСКОП

ТЕЛЕЦЬ

21.04-20.05

Стихія: Земля
Вплив: Венера, Місяць
Символ: крилатий бик, крилата корова
Кольори: лимонний, жовтий, блакитний, лимонно-зелений
Камені: бірюза, сапфір, агат, опал, смарагд, нефрит
Квіти: конвалія, бузок
Метал: мідь
Талісман: сова, золотий тілець
Щасливі дні: понеділок, п'ятниця
Невдалий день: вівторок
Щасливі числа: 2, 4, 16 (всі числа, що діляться на 6)

Народжені з 21 квітня по 1 травня знаходяться під впливом Меркурія. Вони розумні, винахідники.
Народжені з 2 травня по 11 травня знаходяться під впливом Місяця – мрійливі, благородні натури, схильні до політики й літератури.
Народжені з 12 по 20 травня знаходяться під впливом Сатурна – малокомпанійські, віддають перевагу самотності.

Телята дуже спостережливі, у них відмінна пам'ять. Вони більше самостійні, ніж інші діти. Вони міцні не тільки фізично, але й морально, рідко схильні до зміни настрою. Звичайний настрій дітей-Бичків, коли їх ніщо не злить, – доброзичливі та спокійні. Вже в такому юному віці у них відчувається нібито дорослість... Але Тельці скромні і соромливі, особливо, якщо виявляються у центрі уваги в компанії і однолітків, і дорослих.
Дітлахи цього знаку миролюбні, не переносять спорів, особливо на підвищених тонах, конфліктів, дисгармонії в родині, ні в якому разі на них не можна тиснути – вони такі собі терплячі упертюхи. Коли на них тиснуть – результат «нуль», а сил витрачається багато. Набагато простіше похвалить Тельця, пояснити причину виникнення тієї чи іншої ситуації – і малюк з радістю виконає ваше прохання!
Тельці – і дівчатка, і хлопчики – дивовижно ласкаві, ніжні. Вони часто просяться на руки, на коліна, щоб їх потискали і поцілували.
У багатьох Тельців низький, з м'яким тембром мелодійний голос, а деякі володіють чималими музичними здібностями. Тому чим раніше вони почнуть серйозно займатися музикою, співами, тим краще. Тельці віддають перевагу класичній музиці. Серед представників цього знаку чимало тих, які добре малюють.
Тельці-учні працелюбні, зібрані, добре навчаються. Телець не схоплює все на льоту, але дуже довго пам'ятає засвоєний урок. Зазвичай вони ретельно готуються до занять, тому контрольні і заліки здають добре. Сила, здоровий глузд і непідкупна чесність Тельців завойовують симпатії классу, роблять їх вожаками.

Телець – знак банкіра, відповідно, серед представників цього знаку виростають
банкіри, підприємці, політики... Краще застосування для Бичка: тваринництво, ресторанна і пекарська справи (знамениті шеф-кухарі, в основному, Тельці). Добре виявляють себе в архітектурі та будівництві, здатні до поезії, письменництва, педагогіки, живопису, музики.

Телятам потрібно змінити свою думку з приводу того, ніби весь світ обертається тільки навколо них, а також слід навчитися більш лояльно ставитися до оточуючих.

Для Бичка хорошими друзями будуть Діви, Козероги, Водолії, Леви. Слід уникати Риб, Раків.

Що подарувати Теляті?
Малі Тельці цінують домашній затишок, тому добрим подарунком для них стане річ, підібрана для їх, наприклад, кімнати. Гарним подарунком для них будуть і просто гроші, вкладені в яскравий конверт. А от солодощі у вигляді скарбів або скринька з шоколадними монетками стане для них незабутнім сюрпризом! Дівчата з радістю приймуть в подарунок ляльку, м'яку іграшку, набір для творчості або яскраву книгу, а хлопчики – велику машинку або настольну гру «Монополія».
ОВЕН    ТЕЛЕЦЬ    БЛИЗНЮКИ    РАК    ЛЕВ    ДІВА    
ТЕРЕЗИ    СКОРПІОН    СТРІЛЕЦЬ    КОЗЕРОГ    ВОДОЛІЙ    РИБИ    
<<<>>>
Велика кулинарна книга
<<<<О>>>>
>>><<<
www.stengazet.net
www.packpacku.net
  Головна  Контакти  Гороскопи  Каталог дитячих сайтів  Грайте з задоволенням!  
Яндекс цитирования