ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Найнебезпечніші комахи
Найнебезпечніші комахи
Комар
повна версія


У світі все взаємопов'язано і немає жодного зайвого елемента. Це стосується як тварини, так і рослинного світу. Варто десь зникнути одного виду рослин, тварин або комах, відразу ж відбуваються колосальні зміни в цьому і прилеглих регіонах. Однак деякі представники екосистеми становлять серйозну небезпеку для людини. Назвемо деяких представників серед комах, яких варто побоюватися.
Кліщ. На сьогоднішній день відомо більше 48 000 видів. Найбільш небезпечні ті, які мешкають на схилах пагорбів і в лісі. Укус кліща можна не почути, в його слині міститься знеболювальна речовина. Дуже небезпечний енцефалітний кліщ. Бувають випадки з летальним результатом.
Воші. Паразити, які харчуються кров'ю і частинками шкіри. Відомо близько 15 видів вошей. Основна небезпека їх в тому, що вони є переносниками хвороб небезпечних для людини.
Блохи, як і воші є рознощиками хвороботворних мікробів і паразитів.
Японський шершень. Укус цієї комахи дуже болючий. Яд шершня викликає гостру алергію. Ці комахи агресивні, але нападають тільки якщо бачать реальну небезпеку. Іноді укуси кількох комах призводять до летального результату.
Мурахи і терміти. Ці комахи можуть наносити як матеріальні збитки, доводити житла до руйнувань, так і сильно жалити. Наприклад, укус мурашки-кулі забути практично неможливо, настільки він болючий.
Таргани. Вони переносники різних вірусів і бактерій, небезпечних для здоров'я людини. Ці зарази можуть жити без їжі і води до 3-х місяців.
До найнебезпечнішим комахою, які населяють планету відносяться - муха цеце, павук чорна вдова і каракурт, чорний скорпіон, гусениці лоном і молі-кокетки, постільні клопи і людський ґедзь, малярійний москіт і жук наривників.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: