ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Чому ворона вважається шкідливою птахою?
Чому ворона вважається шкідливою птахою?
Ворон
Стосовно більшості птахів ми відчуваємо тепле почуття і вважаємо їх друзями людини. Але коли мова йде про ворону, наш настрій змінюється. Нам відомо, що фермери виставляють лякала в надії на те, що вони утримають цих птахів на чималій відстані.
Хоча ворони і приносять деяку користь як сміттярів, проте вони являють собою руйнівну силу. По-перше, ворони - досвідчені злодюжки. Вони крадуть не тільки яйця з гнізд інших птахів, але іноді навіть і пташенят! Вони навіть вторгаються в пташники в пошуках курячих яєць і тягнуть щойно вилупилися курчат, якщо їм вдається їх зловити. Але найгірше те, що ворони завдають величезної шкоди врожаю. Вони поїдають стільки і знищили так багато посівів, що фермери вважають ворон своїми лютими ворогами.
Ворона має в довжину близько 48 сантиметрів. Забарвлення у неї, включаючи лапи й дзьоб, абсолютно чорна. Це всюдисуща птах, яка використовує свій масивний дзьоб для багатьох цілей. У неї, як було відмічено, дуже непоганий апетит, і вона їсть фрукти, насіння, зерно, пташині яйця, комах або свіже м'ясо своїх жертв. Оскільки вона може обійтися найрізноманітнішої їжею, у неї немає необхідності кудись летіти, хоча деякі ворони і перебираються взимку на південь. У ворони надзвичайно гострий зір і слух. Зазвичай її можна зустріти у великих або маленьких зграях, тому що зграя може краще захиститися від якоїсь небезпеки. Ворони вважаються дуже хитрими, але придумано кілька розумних способів, щоб їх обдурити. Ворони дуже прив'язані до своїх пташенят. тому вони часто збираються на звук, який відтворює хрипкий, різкий крик вороненка. Ще вони іноді нападають на яструбів і сов, тому опудала яструбів і сов використовуються, щоб заманити їх в пастку.
Ворони розмножуються ранньою весною, зазвичай влаштовуючи свої гнізда на деревах на висоті не менше 9 метрів. В цей час зграї розпадаються. Коли молодняк починає літати, зграї збираються знову. Взимку всі ворони якогось одного великого району можуть збиратися разом в який-небудь лісистій місцевості щоночі на нічліг. Вранці вони розлітаються на пошуки їжі, а на заході повертаються.
Кількість ворон, які збираються на нічліг в одному місці, може досягати 200-300 тисяч! І незважаючи на всі спроби людини знищити їх, кількість ворон продовжує збільшуватися.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: