ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Як мозок зберігає інформацію?
Як мозок зберігає інформацію?
Що таке мозок?
Зберігання інформації - це пам'ять, а запам'ятовування тісно пов'язане з навчанням.
Психологи здавна намагалися пояснити, як люди запам'ятовують і чому вони забувають багато речі, які вони вчили. Але жоден ще не знайшов відповіді на ці питання. згідно з однією теорії, коли людина вчить щось, відбуваються деякі фізичні зміни. У мозку залишається певний слід. Відповідно спогади, або сліди, можуть залишати мозок, просто згасати згодом. Ваше ставлення до тієї чи іншої події теж впливає на те, чи будете ви його пам'ятати чи ні. Взагалі люди схильні забувати речі, які неприємні або прикрі, і пам'ятати те, що приємно.
Мозок може завчити різні види завдань. Високоорганізований мозок може завчити більше складні завдання. У найпростішому мозку навчання дуже примітивне. люди показують найбільші розумові здібності.
Але як і де мозок зберігає інформацію, яку ми називаємо пам'яттю? Як ми вже сказали, вчені ще не можуть повністю пояснити це. Людський мозок дуже складний за своїм будовою. Кора людського мозку - це звита, зморщена, сплутана поверхню більшої частини головного мозку. Коли ці області порушували слабким електричним струмом, у людини звільнялися набуті знання. Ці стимули змушували мозок відтворювати знання, які були закладені в нього в минулому. Відомо, що пошкодження певних областей головного мозку призводить до втрати пам'яті.
Але чи є вони тими місцями в мозку, де зберігається інформація, ми не знаємо. Також ми не знаємо, як інформація зберігається. Деякі вчені думають, що зберігання інформації – це хімічний процес: окремі нервові клітини несуть хімічно закодовану інформацію. Інші вчені вважають, що пам'ять - це результат деяких постійно відбуваються змін в структурі нерва. Отже, пам'ять - це все ще таємниця.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: