ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Газована вода цікаві факти
Газована вода цікаві факти
Газована вода
повна версія


Газована вода зараз дуже популярна і є відмінним жаждоутоляющее засобом. Її люблять і дорослі і діти. Вперше така вода з'явилася ще в 1767 році завдяки хіміку з Велікобітаніі Прістлі, який у воді розчинив вуглекислоту. Через кілька років, а точніше через три, ювелір за професією, винахідник по духу швед Тоберн Бергман придумав спеціальний пристрій, яке дозволяло насичувати газом воду.
На потік випуск содової (газованої) води перший поставив Якоб Швепп. Згодом він заснував свою компанію J.Schweppe & Co, продукцію якої ми досі бачимо на своїх прилавках (Schweppes).
У певних дозах газована вода не завдає шкоди здоров'ю. При частому же вживанні, у деяких людей спостерігалися зміни в організмі, у вигляді ожиріння або прояви цукрового діабету, зміни щільності кісток газу або руйнування зубної емалі.
Рекомендується регулярно пити звичайну воду, але для різноманітності іноді можна побалувати себе газованої, але не захоплюватися. Хоча деякі методики для схуднення побудовані саме на застосуванні газованої води.
Цікавий факт - в деяких країнах продаж газованої заборонена на території шкіл.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: