ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Цікаві факти про собак
Цікаві факти про собак
Собака і дівчинка
Частота серцевих скорочень у вашій собаки становить від 70 до 120 ударів в хвилину. Середня частота людського пульсу становить від 60 до 80 ударів.
Здорова доросла собака має 42 зуба. Здорова людина має 32.
Собаки не потіють як люди, вони мають потові залози тільки на подушечках своїх лап. Собаки регулюють температуру свого тіла за допомогою дихання і питної води.
Існує міф, що купірування хвостів деяких собак почалося в Стародавньому Римі, де вважалося, що собака без хвоста може уникнути сказу.
Почуття нюху собак приблизно в тисячу разів сильніше людського. У людини є близько 5 мільйонів нюхових рецепторів - у собаки їх понад 220 мільйонів!
Точно так же, слух собаки приблизно в 10 разів сильніше людського.
Вважається, що середня собака володіє інтелектом дворічної дитини.
Пси піднімають ногу при сечовипусканні для того, щоб збільшити площу, яку вони мітять, тим самим вони підсилюють запах мітки. Цуценята, коли мочаться, не піднімають ногу, поки не виростуть, також як і суки.
Близько 25% собак хропуть, коли сплять.
Незважаючи на те, що більшість собак люблять плавати, деякі собаки не можуть цього робити через непропорційних розмірів тіла. В основному, це брахіцефаліческого собаки (з короткою, сплющеною мордою), такі як боксери і мопси.
Якщо собака перелякана, вони підтискає свій хвіст між ніг - це робиться для того, щоб закрити пахучі залози в ректальної області, які допомагають собакам ідентифікувати один одного.
Трьома породами, які вважаються найбільш розумними за шкалою інтелекту, є бордер-коллі, пудель і золотистий ретривер. Найменш розумними собаками вважаються афганський хорт, басенджи і бульдог.
Відбиток носа собаки так само унікальний, як і відбитки пальців людини, і може бути використаний, щоб остаточно ідентифікувати собаку.
Всупереч поширеному міфу, собаки можуть бачити кольору, хоча колірна гамма їх зору не настільки багата, як у людини. Це компенсується тим, що собаки можуть бачити в практично повній темряві.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: