ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Цікаві факти о цуценятах
Цікаві факти о цуценятах
Цуценята
Якщо ви любите цуценят, то ви, ймовірно, витрачаєте на них настільки багато часу, наскільки це можливо, і, без сумніву, вам сподобається дізнатися більше про них. Незалежно від вашого рівня знань, ви, напевно знайдете щось цікаве для себе, і дещо краще дізнаєтеся кращого друга людини.
З 5 основних почуттів, першим у цуценят розвивається дотик, за допомогою якого щеня здатний відчувати дотики.
Ви можете отримати досить гарне уявлення про кінцевий розмірі цуценя, якщо розглянете його ноги - великі лапи, звичайно, можуть рости деякий час, але вони є одним з перших ознак кінцевого розміру собаки.
Якщо ваш щеня кусає або щипає вас в грі, ви можете швидко відучити його робити це за допомогою гучного "ой!". Подібний же звук видають самі цуценята, коли їм боляче.
Щеня прислухається тільки до першого стилю в слові - тому, якщо ви назвали його "кавалером", то він буде визнавати навіть просте "кав".
Цуценята народжуються без зубів - перші молочні зуби у них починають розвиватися у віці близько чотирьох тижнів. Але вже і вони починають випадати і замінюватися корінними у віці близько 4 місяців.
Цуценята народжуються без почуття нюху - трохи дивно, так як це почуття є найбільш використовуваним у дорослих собак. Нюх починає розвиватися тільки на 3 тиждень життя цуценя.
Протягом першого тижня свого життя, новонароджене цуценя буде спати 90% всього часу.
Мати може потенційно відмовитися від своїх цуценят, якщо вони були народжені за допомогою кесаревого розтину і очищені. Це відбувається тому, що в цьому випадку мати не може визнати своїх цуценят як власних.
Цуценята, як правило, сприймають усміхнену людину як знак агресії, якщо він показує свої зуби.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: