ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Найбільший комар в світі
Найбільший комар в світі
Комар
повна версія


Вчені з Китаю виявили величезного комара, розмах крил якого сягає 11,15 сантиметрів. Даний комар є найбільшим в світі серед цього виду комах, повідомляє газета South China Morning Post.
Москіта виявили в горах південно-західної провінції Сичуань в серпні минулого року під час експедиції, організованої ентомологом Чжао Лі. Він є куратором Музею комах Західного Китаю в місті Ченду, де в травні представить свою знахідку. Спеціаліст витратив кілька місяців на детальне вивчення комахи, щоб остаточно переконатися в тому, що воно претендує на звання найбільшого.
Комар відноситься до сімейства долгоножек, до виду Holorusia mikado. Вперше подібні представники москітів були виявлені в Японії британським ентомологом Джоном Вествуд в 1876 році. Однак зазвичай розмір їхніх крил становить близько восьми сантиметрів.
Незважаючи на те, що подібні комарі мають страхітливий вигляд, вони не відносяться до розряду кровосисних, погано літають і не уявляють шкоди.
У Музеї комах Західного Китаю, де знайденого комара представлять публіці, знаходяться більше 700 тисяч особин комах з 40 країн світу.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: