ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ПРОПИСИ
Найбільший комар в світі
Найбільший комар в світі
Комар
повна версія


Вчені з Китаю виявили величезного комара, розмах крил якого сягає 11,15 сантиметрів. Даний комар є найбільшим в світі серед цього виду комах, повідомляє газета South China Morning Post.
Москіта виявили в горах південно-західної провінції Сичуань в серпні минулого року під час експедиції, організованої ентомологом Чжао Лі. Він є куратором Музею комах Західного Китаю в місті Ченду, де в травні представить свою знахідку. Спеціаліст витратив кілька місяців на детальне вивчення комахи, щоб остаточно переконатися в тому, що воно претендує на звання найбільшого.
Комар відноситься до сімейства долгоножек, до виду Holorusia mikado. Вперше подібні представники москітів були виявлені в Японії британським ентомологом Джоном Вествуд в 1876 році. Однак зазвичай розмір їхніх крил становить близько восьми сантиметрів.
Незважаючи на те, що подібні комарі мають страхітливий вигляд, вони не відносяться до розряду кровосисних, погано літають і не уявляють шкоди.
У Музеї комах Західного Китаю, де знайденого комара представлять публіці, знаходяться більше 700 тисяч особин комах з 40 країн світу.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: