ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Цікаве про Золотих рибок
Цікаве про Золотих рибок
Золота рибка
повна версія


Перші дані про золотих рибок з'явилися в Китаї в VI столітті до н.е. Саме тоді прабатьки сучасної золотої рибки стали декоративними домашніми вихованцями. Рибки червоного забарвлення були настільки шанованими, що їх зображення зустрічалися на фамільних гербах знатних родин. Предки найвідоміших сучасних порід золотих рибок були виведені завдяки праці селекціонерів династії Мін (1368-1644 р).
Протягом довгого часу китайським імператорам вдавалося зберегти своїх священних риб в межах своєї країни, але вже в 1500 роках золоті рибки потрапили в Корею, Японію і Індонезію. В результаті селекційної роботи японських любителів з'явилися нові породи цих рибок різних забарвлень і видів. Зараз золоті рибки придбали величезну популярність, і попит на них не згасає.
Золоті рибки видають великий сплеск під час спарювання, яке відбувається до зачаття і зазвичай при вимкненому світлі. Наступну річ, яку ви помітите, будуть тисячі розсипаних всюди ікринок, які прилипають до рослин, до стінок акваріума і до фільтру акваріума. Перемістіть всіх риб в інший акваріум, а залиште тільки ікринки в акваріумі, також уникайте підміни води, якщо не міняєте кількості води.
Єдиний достовірний спосіб дізнатися стать - провести порівняльну характеристику між самцем і самкою, знаходити наявність білих плям, які з'являються на плавниках і на зябрах. Тим не менш, це може бути помічено тільки під час шлюбного сезону, тому щоб дізнатися їхню стать, доведеться чекати мінімум 10 місяців, коли риба дозріє.
Золоті рибки - жорсткі поїдають і вважаються самими ненажерливими акваріумними рибами. Вони будуть їсти до тих пір, поки не наїдяться, а якщо ви вирішите додати їжу, вони продовжать є, поки не роздуються. Зазвичай це одна з причин, яка призводить до летального результату. Тому, не подавайте їх енергійному поведінки, через який вам доводиться думати, що вони все ще голодні.
Золоті рибки можуть дожити до 20 років, за умови, що ви добре за ними доглядаєте. Найважливіший момент - гарантія, що вони проживуть довгий час, завдяки постачанню якісної водою, як раз тим, що їм треба. Це ж холодноводні риби, що не тропічні види, і відповідна для них температура повинна бути 18-22 градусів, а рівень водню - 7.5. Перевірте рівень нітритів і нітратів і знизьте його, щоб упевнитися в тому, що ваша риба здорова. Тому, дуже важливо мати набір тестів на рівень водню.
Золоті рибки можуть виростати до великих розмірів, майже до 0.3 метра в довжину, включаючи плавники, і ви бачите жирну рибу, яку продають в зоомагазині, знайте, це, фактично, молодь у вашому акваріумі. Тому, ніколи не запускайте їх в акваріум. Радять придбати акваріум на 208 літрів, де вміститься лише пара золотих рибок.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: