ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ПРОПИСИ
Незвичайні вітання народів світу
Незвичайні вітання народів світу
Вітання руками
повна версія


Тим, хто любить подорожувати, іноді корисно знати деякі особливості країни куди вони відправляються, щоб не потрапити в неоднозначну ситуацію. Одне з перших, на що слід звернути увагу - це як прийнято вітати один одного. Ми розповімо про цікаві та незвичайні, а може навіть трохи смішних для нас вітаннях інших народів.
Тибет
Якщо ви зібралися в Тибет, який розташований між Індією і КНР, то ви можете побачити, що люди при зустрічі показують один одному мову. Більшість б з нас подумало, що вони передражнюють один іншого. Однак це давня традиція, вона йде корінням до правління царя тирана Ландарма (IX століття), у якого за деякими переказами була мова чорним. Після цього, кожен житель в доказ того, що він не злий показував язика. Ця традиція пережила свого правителя на багато століть. Якщо ж ви вирішили привітати когось з тибетською в їх країні, то подбаєте про те, щоб нічого фарбувального (наприклад, смородини або ожини) ви перед цим не вживали.
Японія
Вирушаючи в країну висхідного сонця варто пам'ятати, що у них привітанням є уклін. Він може бути від невеликого кивка головою так і досить низьким поклоном в пояс. Чим нижче і триваліше уклін, тим більше поваги. Хоча ця країна і була довгий час закритою, але все ж вітання нагадує наше.
Гренландія (Данія)
У Гренландії Ви можете спостерігати таке вітання як куник. Виглядає воно так, один з зустрілися притискається до іншого носом і верхньою губою і дихає. Таке вітання прийнято між закоханими людьми або між родичами.
Філіппіни
На Філіппінах можна побачити, як молоді люди, при зустрічі зі старшими, злегка нахиляються беруть праву руку старшого співрозмовника, потім стосуються його пальцями чола і промовляють «мано за». Цим вони висловлюють свою повагу.
Іран
Висловлюючи свою повагу співрозмовника в Ірані, досить потиснути його руку, а потім прикласти свою праву долоню до серця.
Нова Зеландія
У Новій Зеландії корінне населення під час привітання труться носами. Це багатовікова традиція, яка є символічним актом звернення до «ха», що означає дихання життя.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: