ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ПРОПИСИ
Цікаві факти про зуби
Цікаві факти про зуби
Посмішка
В організмі людини немає жодного непотрібного органу. Теж стосується і зубів. Вони починають формуватися ще в утробі матері в перші місяці вагітності. Перші зуби називаються молочними, саме таку назву їм придумав Гіппократ. Після того як вони випадуть, їм на зміну виростають постійні корінні зуби, які так і залишаються з нами все життя, якщо не зіпсуються і їх не замінять штучними. Цей орган не здатний регенерувати, тому зуби слід берегти з дитячих років. Зубна емаль дуже тверда як сталь і може прослужити 60 років. Основна частина кальцію зосереджена в зубах, а не в кістках як прийнято вважати. Щоб під час вагітності не псувалися зуби у мами, слід вживати їжу з достатнім вмістом кальцію.
До речі, порцелянові коронки були винайдені ще в 18 столітті, а перші зубні щітки били палички з распушеннимі кінчиками.
Якщо у нас модно вибілювати зуби, то в Японії і деяких країнах Південно-Східної Азії існує традиція їх чорнити. Робиться ця процедура спеціальним лаком і не тільки для краси, а й для зміцнення.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: