ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Цікаві факти про зуби
Цікаві факти про зуби
Посмішка
В організмі людини немає жодного непотрібного органу. Теж стосується і зубів. Вони починають формуватися ще в утробі матері в перші місяці вагітності. Перші зуби називаються молочними, саме таку назву їм придумав Гіппократ. Після того як вони випадуть, їм на зміну виростають постійні корінні зуби, які так і залишаються з нами все життя, якщо не зіпсуються і їх не замінять штучними. Цей орган не здатний регенерувати, тому зуби слід берегти з дитячих років. Зубна емаль дуже тверда як сталь і може прослужити 60 років. Основна частина кальцію зосереджена в зубах, а не в кістках як прийнято вважати. Щоб під час вагітності не псувалися зуби у мами, слід вживати їжу з достатнім вмістом кальцію.
До речі, порцелянові коронки були винайдені ще в 18 столітті, а перші зубні щітки били палички з распушеннимі кінчиками.
Якщо у нас модно вибілювати зуби, то в Японії і деяких країнах Південно-Східної Азії існує традиція їх чорнити. Робиться ця процедура спеціальним лаком і не тільки для краси, а й для зміцнення.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: