ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ПРОПИСИ
Цікаві факти про Соса-соlе
Цікаві факти про Соса-соlе
Соса-соlа
Всі знають такий освіжаючий напій як Coca-Cola. Джон Стіт Памбертон, будучи у відставці, склав в 1886 році рецепт незвичайного сиропу, який згодом придумав реалізовувати його через аптеки. У складний склад кока-коли входили різні масла і екстракти рослин. Завдяки цьому, напій ставився до розряду лікарських препаратів, здатних боротися з болем, млявістю, депресією і інших нервових розладів.
Газованим сироп «кока-кола» став по волі випадку. Одного разу аптекар Уіллі Венейбл запропонував одному зі своїх покупців розбавити сироп содової і створити диво, напій на смак виявився просто чудовим. І з тих пір його стали продавати тільки газованим. Спочатку сироп не користувався особливим попитом, але на допомогу прийшов «сухий закон» і попит на безалкогольні напої різко зріс. Однак творець диво напою помер бідним. Він захворів, грошей на розвиток напою у нього не виявилося, і він продав рецепт аптекаря Уіллі Венейблу. Гроші швидко закінчилися, і Джон помер 16.08.1888 в злиднях. Його поховали на кладовищі для бідних.
Зараз Coca-Cola відома у всьому світі і є одним з найстаріших спонсорів Олімпійських ігор, починаючи з 1928 року.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: