ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ПРОПИСИ
Цікаві факти про Соса-соlе
Цікаві факти про Соса-соlе
Соса-соlа
Всі знають такий освіжаючий напій як Coca-Cola. Джон Стіт Памбертон, будучи у відставці, склав в 1886 році рецепт незвичайного сиропу, який згодом придумав реалізовувати його через аптеки. У складний склад кока-коли входили різні масла і екстракти рослин. Завдяки цьому, напій ставився до розряду лікарських препаратів, здатних боротися з болем, млявістю, депресією і інших нервових розладів.
Газованим сироп «кока-кола» став по волі випадку. Одного разу аптекар Уіллі Венейбл запропонував одному зі своїх покупців розбавити сироп содової і створити диво, напій на смак виявився просто чудовим. І з тих пір його стали продавати тільки газованим. Спочатку сироп не користувався особливим попитом, але на допомогу прийшов «сухий закон» і попит на безалкогольні напої різко зріс. Однак творець диво напою помер бідним. Він захворів, грошей на розвиток напою у нього не виявилося, і він продав рецепт аптекаря Уіллі Венейблу. Гроші швидко закінчилися, і Джон помер 16.08.1888 в злиднях. Його поховали на кладовищі для бідних.
Зараз Coca-Cola відома у всьому світі і є одним з найстаріших спонсорів Олімпійських ігор, починаючи з 1928 року.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: