ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
КАЗКИ АВТОРІВ СВІТУ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ТРАФАРЕТИ
ПРОПИСИ
РОЗВИВАЮЧI КАРТИНКИ
Морозиво цікаві факти
Морозиво цікаві факти
Морозиво
повна версія


Як ні парадоксально, але морозиво залишається улюбленими ласощами протягом вже декількох століть, а то й тисячоліть. Його батьківщиною є Китай. Як кажуть перекази, перше мороженої виготовлялося з льоду з додаванням в нього шматочків лимона, апельсина або зерняток граната.
Ми звикли, що цей десерт повинен бути солодким, а ось в інших країнах так не вважають. Наприклад, в світі існують сирне, грибне, рибне, томатне і інші, зовсім незвичні для нас види цих ласощів.
Найпопулярнішим вважається вершкове, потім шоколадне. Найдорожче в світі «золоте» морозиво, одна порція якого коштує 1000 доларів і в його склад входить харчове золото.
Морозиво на паличці було винайдено випадково, власне, як і багато інших винаходи. Одного разу Френк Епперсон, американський громадянин, забув на морозі стакан з содовою, в який була встромлено соломинка. Виявивши це, він тільки зрадів і своє відкриття запатентував як «попсікл». Спочатку випускав заморожений льодяник на паличці, а потім замість нього стали використовувати морозиво.
Ескімо винайшов Крістіан Нельсон. Кондитер спробував продавати пломбір, вкритий шоколадом і його продукт, припав дуже багатьом до смаку.
Найкраще морозиво продається в вихідні дні, а частіше його купують діти від 5 до 12 років і дорослі кому за 45.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: