ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ПРОПИСИ
Морозиво цікаві факти
Морозиво цікаві факти
Морозиво
повна версія


Як ні парадоксально, але морозиво залишається улюбленими ласощами протягом вже декількох століть, а то й тисячоліть. Його батьківщиною є Китай. Як кажуть перекази, перше мороженої виготовлялося з льоду з додаванням в нього шматочків лимона, апельсина або зерняток граната.
Ми звикли, що цей десерт повинен бути солодким, а ось в інших країнах так не вважають. Наприклад, в світі існують сирне, грибне, рибне, томатне і інші, зовсім незвичні для нас види цих ласощів.
Найпопулярнішим вважається вершкове, потім шоколадне. Найдорожче в світі «золоте» морозиво, одна порція якого коштує 1000 доларів і в його склад входить харчове золото.
Морозиво на паличці було винайдено випадково, власне, як і багато інших винаходи. Одного разу Френк Епперсон, американський громадянин, забув на морозі стакан з содовою, в який була встромлено соломинка. Виявивши це, він тільки зрадів і своє відкриття запатентував як «попсікл». Спочатку випускав заморожений льодяник на паличці, а потім замість нього стали використовувати морозиво.
Ескімо винайшов Крістіан Нельсон. Кондитер спробував продавати пломбір, вкритий шоколадом і його продукт, припав дуже багатьом до смаку.
Найкраще морозиво продається в вихідні дні, а частіше його купують діти від 5 до 12 років і дорослі кому за 45.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: