ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ
ГОЛОВНА
АВТОРСЬКІ ВІРШІ
ЛIЧИЛКИ
АНЕКДОТИ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ
КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ
КАЗКИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНИ
ЗАГАДКИ
ЦЕ ЦIКАВО
ПРИСЛІВ
БАЙКИ
НАРОДНІ ПРИКМЕТИ
КОЛОМИЙКИ
РОЗВИВАЮЧІ КАРТИНКИ
РОЗМАЛЬОВКИ
ФЛЕШ-РОЗМАЛЬОВКИ
СТIНГАЗЕТИ
ПРОПИСИ
Цікаве про морських зірках
Цікаве про морських зірках
Морська зірка
повна версія


Світ океану завжди таїть в собі загадку, однією з яких є морська зірка.
Назва «зірка» істота отримало від одного зі своїх видів, проте морські тварини бувають не тільки звездоподобними, але округлими, мати форму сонця або багатопроменеву. Морські зірки дивні, у них зовсім немає мізків і крові. Замість цього за їх судинах механічним шляхом циркулює морська вода. У цих істот відмінна травна система.
Ще один цікавий, але малоприємний факт - морські зірки при відсутності достатньої кількості корму, здатні поїдати невеликі особини свого ж виду. Не дивлячись на свій привабливий вигляд, ці істоти все ж хижаки, у яких 2-а шлунка, причому вони можуть його отримувати назовні. До такого способу вони вдаються, коли необхідно переварити їжу.
Дивно, що у зірки немає мозку, але є очі і розташовані вони на кінчиках рук (щупалець). Причому очі за своєю структурою нагадують органи зору ракоподібних і членистоногих. Ще однією загадкою є факт того, що деякі істоти можуть змінювати стать. Ця здатність залежить від декількох факторів - якості води, необхідність розмноження або від кількості їжі.Додати комментар
Ваше им'я:
Ваш коментар:
код:   повторіть код: