Додати до вибраного
  Головна  Контакти  Гороскопи  Каталог дитячих сайтів  Грайте з задоволенням!  
КОНКУРСИ
 ФОТОгалерея
 Галерея малюнкiв
Головоломки
 Сканворди
 Класичні кросворди
 Японські кросворди
 Судоку
 Судоку-арт
 Судоку-смайл
Подивитися
 Стоп-кадр
 Мультики
 Розмальовки
 Флеш-розмальовки
 Зробити книжку
 Комiкси
 Анiмашки
Послухати
 Аудiо
 Аудіоказки
Почитати
 Вірші
 Казочки
 Загадки
 Лічилки
 Веселі історії
 Анекдоти
 Цікавi заслання
 Кулінарна книга
Пограти
 Флеш - iгри
Готуємося до свята
 Поздоровлення, побажання
 Стiнгазети до свят
Підписка
 Підписатися
на соняшникові НОВИНИ
Качконіс – що за тварина така ? Птахозвір ?..
 Нині унікум, що мешкає в Австралії, іменується качконісом, по-науковому - platypus


Існує жартівлива притча, згідно якої Господь, створивши тваринний світ, виявив у себе залишки „будівельного матеріалу”, зібрав їх разом і з*єднав: качиний ніс, бобровий хвіст, півнячі шпори, перетинкові лапи, гострі кігті, густе коротке хутро і так далі...
Цього Богові вистачило, щоб поповнити тваринне царство ще одним творінням – так би мовити, „збірній конструкції”. Щоправда, зубів не вистачило, – залишилася лише жменька бракованих, і тому у молодняка зростає їх тільки вісім штук; але до дорослого віку, що наступає через два роки після народження, вони стираються, і залишаючи лише рогові пластини.
Нині унікум, що мешкає в Австралії, іменується качконісом, по-науковому - platypus (буквально: плоска лапа), в колишні часи його намагалися наректи качкокротом і водяним кротом, але ці назви не прижилися. А ще його звуть птахозвірем. Що ж це за дивовижна тварина?

Австралійський качконіс
Хутром бурим весь обріс.
Невеликий звір він, смирний,
Ну а ніс – як дзьоб качиний!
(В.Стєпанов, переклад МАГ)


Нині унікум, що мешкає в Австралії, іменується качконісом, по-науковому - platypus

      :  shkolazhizni.ru
 Качконіс є одним з символів Австралії; воно зображене на реверсі австралійської монети в 20 центів


Качконіс (лат. Ornithorhynchus anatinus) – водоплавний ссавець загону однопрохідних, що проживає в Австралії.
Це єдиний сучасний представник сімейства качконосових (Ornithorhynchidae); разом з єхиднами (про цього звіра – далі буде) утворює загін однопрохідних (Monotremata) тварин, по ряду ознак близьких до рептилій.

Ця унікальна тварина є одним з символів Австралії; воно зображене на реверсі австралійської монети в 20 центів.

Качконіс був відкритий в XVIII ст. під час колонізації Нового Південного Уельсу. В опублікованому в 1802 р. списку тварин цієї колонії згадується „тварина-амфібія з роду кротів. Найбільш цікава його якість – це те, що воно володіє замість звичайного рота качиним дзьобом, що дозволяє йому харчуватися в мулі, як птахам”.


Качконіс є одним з символів Австралії; воно зображене на реверсі австралійської монети в 20 центів

      :  ru.wikipedia.org
 Качконіс був відкритий в XVIII ст. під час колонізації Нового Південного Уельсу


Одже, качконіс – істота невелика. Разом з хвостом довжина його тіла складає порядку півметра, а вага досягає 2 кг.
Плавають і пірнають ці створення відмінно, при цьому „веслами” їм служать передні лапи. Задні лапи виконують рульову функцію. Хвіст є стабілізатором руху.
При зануренні у них закриті очі і навіть ніздрі, а орієнтація відбувається завдяки складному апарату, розташованому в м*якому еластичному дзьобі: це електролокатор, що уловлює слабкі струми жертв при їх русі.


Качконіс був відкритий в XVIII ст. під час колонізації Нового Південного Уельсу

 Качконіс – істота невелика. Разом з хвостом довжина його тіла складає порядку півметра, а вага досягає 2 кг


Під водою ці тварини можуть знаходитися якийсь час: у промислових умовах – до хвилини, в екстремальних, тобто при переляку – до п*яти.
Розриваючи рихлий мул на дні, вони ловлять здобич, що піднімається вгору, ховають в защічних мішках і поспішають на повітря, щоб там її покуштувати.
Самці можуть, у разі чого, запустити отрутою з шпор на задніх лапах, – а сила його така, що може убити собаку Дінго (у самок такої зброї немає, і шпори, які вони мають від народження, відпадають в однорічному віці).


Качконіс – істота невелика. Разом з хвостом довжина його тіла складає порядку півметра, а вага досягає 2 кг

      :  zoopicture.ru
 Самці можуть запустити отрутою з шпор на задніх лапах, – а сила його така, що може убити собаку Дінго


При виході на сушу качконіс, як у фантастичних фільмах, трансформує колишні „весла”, ховаючи перетинки і виставляючи замість них кігті – всі чотири лапки розставляє з боків тулуба і рухається, подібно до ящірки або крокодила.
Кігті потрібні і при будівництві нори, яка може мати коридор протяжністю до десяти метрів.
Житло качконіса має два входи: один підводний, інший – з суші, в корінні дерев.


Самці можуть запустити отрутою з шпор на задніх лапах, – а сила його така, що може убити собаку Дінго

 Господь, створивши тваринний світ, виявив у себе залишки „будівельного матеріалу”, зібрав його разом і з*єднав: качиний ніс, бобровий хвіст, півнячі шпори, перетинкові лапи, гострі кігті, густе хутро... Так вийшов качконіс...


Цікаво, що шлюбний період качконісів починається відразу після короткої зимівлі, яка триває 5 - 10 днів.
Чекаючи потомство, качконосиха вириває для себе окрему нору, вистилає її килимом з листя і наглухо закриває входи земляними пробками.
Там вона зносить 2-3 яйця (!!!) і кільцем згортається навколо них на десять днів, поки не вилупляться дитинчата. Потім годує їх, не підпускаючи до води до чотиримісячного віку. Малюки злизують молоко прямо з шерсті матусі.


Господь, створивши тваринний світ, виявив у себе залишки „будівельного матеріалу”, зібрав його разом і з*єднав: качиний ніс, бобровий хвіст, півнячі шпори, перетинкові лапи, гострі кігті, густе  хутро... Так вийшов качконіс...

      :  zoo-news.ru
 При виході на сушу качконіс, як у фантастичних фільмах, трансформує колишні „весла”, ховаючи перетинки і виставляючи замість них кігті – всі чотири лапки розставляє з боків тулуба і рухається, подібно до ящірки або крокодила


ЦЕ ДУЖЕ ЦІКАВО!
*Наука, систематизуючи земну фауну, довго стояла в безвиході, не знаючи, куди помістити качконіса: до птахів, звірів, плазунів або ні до тих, ні до інших...
Але це було вже після того, як не відразу був визнаний сам факт існування дивного, за людським уявленням, створіння.
Адже спочатку британські натуралісти, отримавши посилку з Австралії з шкіркою невідомого звірятка, прийняли її за підробку і намагалися викрити: вистригали хутро, щоб знайти шви, намагалися ножицями відрізувати дзьоб.
А через століття, коли вдалося розшифрувати геном качконіса (поки лише в першому наближенні), учені знов почали задумливо чухати потилиці і терти лоби.
Вже доведено, що утконіс – тварина, яка, як вважають, в своєму сучасному стані мало чим відрізняється від своєї зовнішності і пристрою з часів динозаврів. Набір генів виявився вельми представницьким: 18,5 тисяч генів (для порівняння: у людини їх 25 тисяч), і в нім виявлені ті, що присутні у птахів, ссавців, рептилій, риб. Хто б міг подумати, що ідентичні з качконісом гени є у курок, собак, опосумів, гризунів, амфібій!

*Але мабуть найприголомшливішим відкриттям в ході проведених досліджень виявилося, що тварина є носієм антиракового гена, що пригнічує злоякісні клітини!!!


При виході на сушу качконіс, як у фантастичних фільмах, трансформує колишні „весла”, ховаючи перетинки і виставляючи замість них кігті – всі чотири лапки розставляє з боків тулуба і рухається, подібно до ящірки або крокодила

      :  ansci.wisc.edu
 ³
':
:


: :

Tumplaumnvals
ネックレス 女性誕生石 アクセサリー指輪 通販ティファニ<a href="http://www.mulberryemployerjp.info" title="サファイア 指輪">サファイア 指輪</a>指輪ティファニー ビーンズティファニー 予算<a href="http://www.mulberryencounterjp.info" title="指輪 amazon">指輪 amazon</a>キーリング ティファニーピアジェ 指輪18k 指輪<a href="http://www.mulberryenergyjp.info" title="ダイヤモンド ネックレス 人気">ダイヤモンド ネックレス 人気</a>ティファニー ピアス プレゼントガーネット 指輪ティファニー イニシャル<a href="http://www.mulberryendjp.info" title="プレゼント 指輪 ブランド">プレゼント 指輪 ブランド</a>ティファニー インフィニティティファニー チャーム ネックレス指輪 リング<a href="http://www.mulberryenglishmanjp.info" title="ティファニー ハート ブレスレット">ティファニー ハート ブレスレット</a>

FoxIncenchele
Now could be the time for you to teach your children backpack safetyThis can be something that even the most inexperienced sewer can do п»їThey are the colors black and yellowBut this does not mean that you should stop buy these jerseys

Grixsnurn
This ensures that made cigarettes are in proper place for packing Lauderdale Miami Beach encompassing locations Dr п» If you are in any doubt at all check with someone The users can also discuss their common information with other members

<<<>>>
Велика кулинарна книга
<<<<О>>>>
>>><<<
www.stengazet.net
www.packpacku.net
  Головна  Контакти  Гороскопи  Каталог дитячих сайтів  Грайте з задоволенням!  
Яндекс цитирования